DomůMožnosti spolupráce

Možnosti spolupráce

Součástí správně mířené propagace je spolupráce pro vás s relevantními webovými portály, které se zaměřují na segment, který prodáváte na e-shopu. Vyhledávací portál topspani.cz se zaměřuje na drogistické zboží, doplňky stravy, léky, kosmetické prostředky a potřeby v péči o hygienu. Úzké zaměření je pro vás velkou výhodou!

Náš portál topspani.cz navštěvují lidé, kteří cíleně hledají zboží, které máte v e-shopu. Už jen stačí na sebe upozornit a okruh vašich klientů se bude rozrůstat.

Zde je popis možností propagace, které u nás můžete využít:

Katalog produktů

topspani.cz je primárně katalog produktů. Z vašeho e-shopů můžete do katalogu zařadit neomezený počet relevantních produktů. Katalog na topspani.cz je skvělou podporou prodeje. U každého produktů je navíc zobrazeno vaše logo.

Topování

Klíčové je být vidět na předních pozicích našeho vyhledávače. Jak toho můžete docílit? Zvolte naši službu topování. Topování upřednostní vaše produkty před ostatními a ve vyhledávacím seznamu budou na předních místech. Samy si vyberete které kategorie vašich chcete podpořit. Zvyšte si šanci před konkurencí.

Příznaky a slevové kupony

Zvýšit pravděpodobnost výběru vašeho zboží můžete pomocí příznaků. Příznaky jsou speciální štítky, které označují produkty například s dopravou zdarma. Zákazníci dávají často přednost takto označeným produktům.

Publikace článku

Jak se odlišit od konkurence? Dobrým tahem je obsahový marketing. Váš e-shop bude vypadat důvěryhodně a bude vystupovat jako odborník na zdraví, kosmetiku či drogerii. Článek v magazínu topspani.cz může zákazníky nasměrovat za vámi.

Rozšířená propagace

Na vyhledávacím portálu topspani.cz můžete využít pozice pro bannery, speciální pozice pro produkty a další možnosti. Napište nám a vše vám s radostí popíšeme.

Pro další informace klikněte zde

Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky