DomůPřidat obchod

Přidat obchod

Chcete být součástí jednoho z největších vyhledávačů postelí, matrací a dalších potřeb pro zdravý a kvalitní spánek? Přidejte se k vyhledávači topspani.cz. Topspani.cz není pouze vyhledávač produktů, ale zároveň i produktový rádce. V případě, že se k nám přidáte, posílíte brand a zvýšíte si návštěvnost e-shopu. 

Prodáváte postele, matrace, lůžkoviny a další příslušenství pro pohodový spánek? Tak to jste tady správně! Rozsáhlý vyhledávač topspani.cz vám pomůže získat nové relevantní zákazníky, kteří si chtějí koupit přesně to, co váš e-shop prodává. Vyhledávání je jednoduché a přehledné. Zákazníci se budou rádi vracet.


Jaký pro vás bude mít spolupráce přínos?


Úzká cílová skupina

Na vyhledávači topspani.cz se pohybují pouze potencionální zákazníci, kteří si chtějí pořídit něco ze sortimentu postelí, matrací, povlečení nebo dalšího příslušenství pro spánek. Mezi tímto výběrem nesmíte chybět!

Fungující marketing

Služba je cenově velmi dostupná. Pokud chcete být součástí produktového katalogu, budete platit pouze za přivedené zákazníky.

Podpora a posílení značky

Nestůjte se svou značkou v pozadí a ukažte se! Portfolio našich služeb je pestré a v první řadě dokáže nejen podpořit vaši značku, ale také výrazně navýšit váš prodej. Neztrácejte krok s konkurencí!


Ukažte se mezi e-shopovými špičkami i vy

Prodej můžete navýšit okamžitě, neváhejte a odstartujte spolupráci!


Zapojte se a využijte naše pestré portfolio služeb


Katalog produktů

Jaká je hlavní výhoda katalogu na topspani.cz? Můžete do něj zařadit neomezený počet produktů. Každý produkt navíc bude doplněn o logo vašeho e-shopu.

Topování

Nechcete zůstávat na zadních příčkách vyhledávače, ale chcete vyčnívat na konkurencí? Využijte naši službu topování, která vám zajistí, že budete na předních příčkách výpisu produktů. Staňte se nepřehlédnutelnými.

Publikace článku

E-shopů, které prodávají podobné produkty, které máte i vy je celá řada. Odlišit se od nich můžete svou odborností a obsahovým marketingem. Publikujte v našem magazínu články a získejte potencionální zákazníky na Vaši stranu. Zákazníci si často nevědí rady s výběrem nebo neví, jak dané zboží funguje a jaké má výhody. Vysvětlete jim to.


U nás je vše jednoduché a zároveň účinné

1) Pošlete nám logo, XML feed a základní informace o vašem e-shopu.
2) Zpracujeme feed a rozřadíme produkty přehledně do kategorií.
3) Po 3 dnech budou vaše produkty viditelné na topspani.cz a začnou se objevovat první zákazníci.
4) Posílíme propagaci vašich produktů za pomocí bannerů, topování, cílených kampaní, příznaků a obsahového marketingu.
5) Po 3 měsících spolupráce vám zašleme podrobný report s úspěšností spolupráce, tipy a radami.


Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky